;

Tabela rozgrywek I i II Ligi.
Ranking I i II ligi został ustalony z  rundy rozgrywek ligowych z 2017 r.

Po rozegraniu ligi  zostanie utworzony nowy ranking w obu ligach.
Następnie rozegrane zostaną Play-offy.

Sugeruje się rozegranie 50% meczów do końca czerwca.

Termin zakończenie rozgrywek grupowych to 31.08.2018 a od 04.09 do
10.09 należy rozegrać pierwszą rundę play off.
 

Regulamin Rozgrywek Ligowych 2018r.

 Wynik meczu podaje zwycięzca pojedynku
- kliknij i wpisz wynik swojego meczu.

        Tabela rozgrywek I liga 2018r.              
    1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 Sety Różnica Punkty Miejsce
1 Nadriczny G    4:6 7:6 10:7 6:7 6:1 5:7   6:1 7:5 10:7 6:3 6:3   6:1 6:3 6:1 6:2 6:1 6:2  6:1 6:1  6:3 6:2   6:0 6:2 6:4 6:0  6:3 6:2   25:4 +21 24
2 Krzywiecki Z  6:4 6:7 7:10   6:4 5:7 10:8   3:6 6:3 13:11  6:4 7:6 6:3 6:1  6:2 3:6 7:10   6:4 6:2  6:1 6:3 6:2 6:0  6:3 6:2   6:4 4:6 11:9 6:3 6:2  22:7 +17  22
3 Wróbel K 7:6 1:6 7:5 4:6 7:5 8:10    3:6 3:6 7:6 7:5  6:1 6:4 6:3 6:0  6:2 6:4  6:0 6:0  6:1 6:1   6:0 6:0 6:4 1:6 1:6  6:1 6:2  19:7  +13 21
4 Hryniewicz E  1:6 7:5 7:10 6:3 3:6 11:13  6:3 6:3     1:6 6:7  6:7 4:6 5:7 2:6  6:2 6:1   6:2 6:4  6:2 6:2 6:0 6:0  4:6 5:7  7:5 6:1   14:13 +1 18   5
5 Chętnicki W  3:6 3:6 4:6 6:7  6:7 5:7 6:1 7:5    6:0 6:0   6:2 6:0 6:2 7:5  3:6 2:6  6:3 3:6 6:10   6:3 6:2 5:7 5:7  6:2 2:6 6:10  12:14   -2 17
6 Pałągiewicz M  2:6 3:6  3:6 1:6 1:6 4:6   7:6 6:4  0:6 0:6   6:7 4:6  1:6 6:3 10:1  5:7 7:5 10:7 4:6 6:4 10:4  2: w.o  2:6 6:4 10:8   1:6 4:6 12:16   -4 18  7
7 Mikołajczyk P 1:6 2:6 2:6 6:3 10:7  3:6 0:6  7:5 6:2  2:6 0:6 7:6 6:4   2:6 6:3 8:10   2:6 4:6 4:6 6:3 6:10   6:4 6:1 0:6 1:6  6:4 2:6 8:10  11:17 -6 16  11 
8 Łokaj G 1:6 2:6  4:6 2:6  2:6 4:6   2:6 1:6 2:6 5:7  6:1 3:6 1:10  6:2 3:6 10:8     0:6 4:6 6:4 0:6 8:10  6:2 6:3  2:6 2:6  2:w.o   8:19  -11 15  12
9 Łokaj D  1:6 1:6 1:6 3:6  0:6 0:6  2:6 4:6  6:3 6:2  7:5 5:7 7:10  6:2 6:4   6:0 6:4    2:6 4:6  2:w.o 4:6 7:6 9:11  6:7 1:6  10:14 -5 16  10
10 Balicki J  3:6 2:6 2:6 0:6  1:6 1:6  2:6 2:6  3:6 6:3 10:6  6:4 4:6 4:10  6:4 3:6 10:6  4:6 6:0 10:8  6:2 6:4     7:5 6:3  4:6 6:4 10:5  1:6 6:1 1:10 14:16  -2 18 6
11 Grzebyk S  0:6 2:6 3:6 2:6   0:6 0:6 0:6 0:6  3:6 2:6    4:6 1:6  2:6 3:6  w.o :2   5:7 3:6    3:6 2:6   0:18   -18  13
12 Janek Wojciech 4:6 0:6  4:6 6:4 9:11 4:6 6:1 6:1   6:4 7:5 7:5 7:5   6:2 4:6 8:10  6:0 6:1 6:2 6:2  6:4 6:7 11:9   6:4 4:6 5:10 6:3 6:2     3:6 6:2 7:10 18:11  +9 19 
13 Śliwiński A  3:6 2:6 3:6 2:6  1:6 2:6 5:7 1:6 2:6 6:2 10:6  6:1 6:4   4:6 6:2 10:8  w.o :2 7:6 6:1 6:1 1:6 10:8   6:3 2:6 10:7    12:12  0 16  9
    1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 Sety Różnica Punkty Miejsce
  Tabela rozgrywek II liga 2018r.          
                     
    1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 Sety Różnica Punkty Miejsce
1 Ossowski M    6:4 4:6 4:10        6:2 6:2        6:1 6:2   6:3 0:6 5:10     6:4 +2 6  8
2 Redler L 4:6 6:4 10:4    6:1 6:1   6:0 6:0  6:3 6:1  6:4 6:3 6:1 6:1   6:1 6:0    6:1 6:1   1:6 3:6    16:3 +13 17  1
3 Grochowski R
 -
1:6 1:6     - 6:3 4:6 10:2   -  -    1:3  -2  2  10
4 Łokaj A   0:6 0:6                 3:6 2:6       0:4  -2   9
5 Matuszak A   3:6 1:6          6:1 6:4  6:3 6:4    3:6 6:4 10:0    1:6 3:6    6:5   +1 7
6 Pałągiewicz W 2:6 2:6  4:6 3:6          6:7 6:4 13:15  2:6 2:6     5:7 3:6   0:6 3:6    1:12  -11  9 6
7 Bakalarz A   1:6 1:6  3:6 6:4 12:10     1:6 4:6  7:6 4:6 15:13    1:6 6:7   2:6 2:6    0:6 1:6    4:12  -8  9
8 Rawa A   1:6 0:6      3:6 4:6  6:2 6:2   6:1 7:6     7:5 6:3   3:6 0:6    6:6 0 9 4
9 Kowalczyk G                                  
10 Lisicki E 1:6 2:6   1:6 1:6    6:3 6:2 6:3 4:6 0:10  7:5 6:3  6:2 6:2 5:7 3:6       1:6 2:6  6:1 6:0   9:12 -3 13
11 Gajda J                                  
12 Łanda A 3:6 6:0 10:5   6:1 6:3     6:1 6:3  6:0 6:3   6:0 6:1 6:3 6:0    6:1 6:2        14:1  +13 14 
13 Łokaj Ad                   1:6 0:6         0:2 -2   11
    1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 Sety Różnica Punkty Miejsce 
 
        Tabela rozgrywek III liga 2018r.              
    1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 Sety Różnica Punkty Miejsce
1                                    
2 Mierzwiak M      3:6 6:1 4:6         6:3 6:1 6:4 3:6 5:7  1:6 6:7          4:6  -2 4
3 Piotrowski G     6:3 1:6 6:4          6:2 7:5  0:6 3:6  1:6 6:7          4:5  -1 
4  Piotrowski K                                  
5 Rajman Ma                                   
6 Rajman Mi                                   
7 Szylko K     3:6 1:6 2:6 5:7          1:6 7:5 0:6  1:6 2:6   3:6 3:6       1:10 -9  5 5
8 Szylko W    4:6 6:3 7:5  6:0 6:3       6:1 5:7 6:0   6:3 5:7 13:11  6:3 6:4        10:3   +5 10 1
9 Wiśniowski M    6:1 7:6 6:1 6:7        6:1 6:2  3:6 7:5 11:13     6:1 6:4       9:2   +7 2
10 Wiśniewski D              6:3 6:3   3:6 4:6  1:6 4:6         2:4 -2  4 6
11                                    
12                                    
13                                    
    1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 Sety Różnica Punkty Miejsce
 
 
 
Jesteś tutaj Sprawy STZNET Liga 2018