Dnia 3.06.2023 r. na kortach tenisowych odbył się II Memoriał Edwarda Lisickiego, poświęcony pamięci zmarłego prezesa Stowarzyszenia Tenisa Ziemnego w Lubsku.
Wśród zaproszonych gości była żona Edwarda, Pani Teresa Lisicka, która przybyła z rodziną. Turniej deblowy cieszył się dużym zainteresowaniem i przebiegał w sportowej rywalizacji.
Każdy uczestnik otrzymał upominek, a najlepsze pary zostały nagrodzone pucharami.
Zwycięzcami turnieju zostali Krzywiecki Zdzisław i Mikołajczyk Przemysław, którzy pokonali w finale Chwiejczak Piotra i Hryniewicz Edwarda.
Na trzecim miejscu uplasowali się Wiśniewski Daniel i Wisniowski Maciej.
Pozdrawia Zarząd STZNET.
Informacje dotyczące rozgrywek ligowych w 2024 roku. Oto podsumowanie:
- Osoby, które zgłosiły chęć uczestnictwa w rozgrywkach zostaną oznaczone kolorem czarnym.
- Osoby, które nie zgłosiły się jeszcze, będą widoczne na tabeli jako osoby oznaczone kolorem czerwonym.
- Do końca kwietnia zachęcam wszystkich do zgłaszania swojej chęci uczestnictwa oraz do regularnej weryfikacji tabel.
- Po zakończeniu kwietnia, osoby, które nie poinformowały mnie w żaden sposób o swojej chęci uczestnictwa, zostaną usunięte z tabel. Wtedy również tabele zostaną ponownie przebudowane.
I Runda ligi singlowej
Wynik proszę podać na maila przykład: (runda 1 lub play-off J.Kowalski A.Kowalski 6:2 6:4)
Tabela rozgrywek I liga 2024r. | ||||||||||||
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | Sety | Różnica | Punkty | Miejsce | ||
1 | Janek.W | |||||||||||
2 | Łanda.A | |||||||||||
3 | Nadriczny.G | |||||||||||
4 | Łokaj.G | |||||||||||
5 | Łokaj.D | |||||||||||
6 | Chwiejczak.P | |||||||||||
7 | ||||||||||||
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | Sety | Różnica | Punkty | Miejsce |
Tabela rozgrywek II liga 2024r. | ||||||||||||
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | Sety | Różnica | Punkty | Miejsce | ||
1 | Hryniewicz.E | |||||||||||
2 | Krzywiecki.Z | |||||||||||
3 | Mikołajczyk.P | |||||||||||
4 | Wiśniowski.M | |||||||||||
5 | Balicki.J | |||||||||||
6 | Piotrowski.G |
Tabela rozgrywek III liga 2024r. | ||||||||||||
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | Sety | Różnica | Punkty | Miejsce | ||
1 | Butkiewicz.M | |||||||||||
2 | Michalski.M | |||||||||||
3 | Wiśniewski.D | |||||||||||
4 | Bakalarz.A | |||||||||||
5 | Rembicki.T | |||||||||||
6 | Wojwod.A | |||||||||||
7 | ||||||||||||
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | Sety | Różnica | Punkty | Miejsce |
Tabela rozgrywek IV liga 2024r. | ||||||||||||
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | Sety | Różnica | Punkty | Miejsce | ||
1 | Ossowski.M | |||||||||||
2 | Mierzwiak.M | |||||||||||
3 | Słoniowski.J | |||||||||||
4 | Łobodziec.D | |||||||||||
5 | Matuszak.A | |||||||||||
6 | Kamiński.A | |||||||||||
7 | ||||||||||||
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | Sety | Różnica | Punkty | Miejsce |
Tabela rozgrywek V liga 2024r. | ||||||||||||||||
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | Sety | Różnica | Punkty | Miejsce | ||
1 | ||||||||||||||||
2 | Pałągiewicz.W | |||||||||||||||
3 | Ossowski.S | |||||||||||||||
4 | Słoniowski.L | |||||||||||||||
5 | Gajewski.R | |||||||||||||||
6 | Łokaj.R | |||||||||||||||
7 | Bakalarz.B | |||||||||||||||
8 | Rawa.A | |||||||||||||||
9 | Gajda.J | |||||||||||||||
10 | Kowalski.G | |||||||||||||||
11 | ||||||||||||||||
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 |
Tabela rozgrywek V liga 2024r. | ||||||||||||||||
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | Sety | Różnica | Punkty | Miejsce | ||
1 | ||||||||||||||||
2 | Pałągiewicz.W | |||||||||||||||
3 | Ossowski.S | |||||||||||||||
4 | Słoniowski.L | |||||||||||||||
5 | Gajewski.R | |||||||||||||||
6 | Łokaj.R | |||||||||||||||
7 | Bakalarz.B | |||||||||||||||
8 | Rawa.A | |||||||||||||||
9 | Gajda.J | |||||||||||||||
10 | Kowalski.G | |||||||||||||||
11 | ||||||||||||||||
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 |
Liga Deblowa 2024r.
Rozgrywki należy rozegrać do 31.08.2024r. Następnie rozegrane zostaną play-off
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. Wynik meczu podaje zwycięzca pojedynku.
Tabela rozgrywek, liga deblowa wspólne grupy. 2024. | ||||||||||||||||||
Według zgłoszeń | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | Sety | Różnica | Punkty | Miejsce | |
1 | Hryniewicz.E - Krzywiecki.E | |||||||||||||||||
2 | Chwiejczak.P-Mierzwiak.M | |||||||||||||||||
3 | Kuszaj.Z-Nadriczny.G | |||||||||||||||||
4 | Szylko.K-Szylko.W | |||||||||||||||||
5 | Kamiński.A-Słoniowski.J | |||||||||||||||||
6 | Piotrowski.G-Wiśniewski.D | |||||||||||||||||
7 | Matuszak.A-Michalski.M | |||||||||||||||||
8 | Bakalarz.B-Urban.S Bakalarz.A | |||||||||||||||||
9 | Butkiewicz.M-Łokaj.R | |||||||||||||||||
10 | ||||||||||||||||||
11 | ||||||||||||||||||
12 | ||||||||||||||||||
13 | ||||||||||||||||||
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | Sety | Różnica | Punkty | Miejsce |
REGULAMIN LIGI DEBLOWEJ 2024
1.Rozgrywki będą przeprowadzone systemem ,,każdy z każdym”
2.Za zwycięstwo 2 pkt,porażka 1 pkt, nierozegrany mecz 0 pkt
3.W przypadku remisu w setach 1:1 , rozgrywany jest tie-brek do 10 pkt
4.Po zakończeniu rundy zasadniczej do dnia 9.09.2024r rozegrana zostanie runda pucharowa wg miejsc zajętych po rundzie zasadniczej.
5.O miejscu w lidze decyduje w kolejności:
większa ilość punktów meczowych,lepsza różnica setów, bezpośredni pojedynek, (w razie potrzeby „mała tabela” z uwzględnieniem gemów ).